Válová Jitka (Kladno 1922 - 2011 Kladno)
Pět grafických listů, všechny listy signovány a datovány tužkou J. Válová 80, jednotlivé listy popsány tužkou: Výskok a pád, Opěra, Sběrač, Semknutí, Poslední dotyk, suchá jehla/papír, jednotný formát 9,5 x 8,5 cm, rámováno v jednom rámu (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |